Posts Tagged ‘rezultate meciuri amicale cfr cluj’

FC Porto 1-2 Manchester City

MyPa – Rapid 0 – 2 rezultat final ( 26.07.2012 )

Rapid s-a calificat in turul 3 preliminar din Europa League dupa ce au reusit sa castige si returul cu MyPa din Finlanda. Ambele goluri ale giulestenilor au fost marcate in prima repriza de atacantii Romeo Surdu in minutul 19... Read more
5-0 CFR Cluj - Ramnicu Valcea

Rezultat final: 5-0 CFR Cluj – Ramnicu Valcea

Meciul CFR Cluj – Ramnicu Valcea s-a terminat acum 5 minute, adica la ora 19:00 cu scorul final de 5-0, la finalul primei reprize scorul a fost 3-0 in favoarea gazelor. Pe parcursul intalnirii arbitrii nu au acordat niciun... Read more