Jul
27
2014

FC Brasov – Petrolul Ploiesti 0:1 rezultat final ( 27.07.2014 )

Intr-un meci inceput la ora 21:00, in Liga 1, FC Brasov a pierdut pe teren propriu impotriva celor de la Petrolul Ploiesti. Unicul gol al partidei a fost marcat in prima repriza. Read more
Jul
27
2014

CFR Cluj – Ceahlaul Piatra Neamt 4:0 rezultat final ( 27.07.2014 )

CFR Cluj a debutat cu dreptul in noua editie a ligii 1 la fotbal, reusind sa invinga cu 4:0 formatia Ceahlaul Piatra Neamt. La pauza scorul a fost 2:0 pentru clujeni. Read more
Jul
27
2014

FC Botosani – Gaz Metan Medias 0:3 rezultat final ( 27.07.2014 )

Intr-un meci inceput la ora 17:00 in Liga 1, Gaz Metan a invins cu 3:0 formatia FC Botosani. La pauza scorul 0:1 pentru oaspeti. Read more
Dec
18
2013

Rezultat final: 3-1 Steaua – Astra ( rezumat video 18.12.2013 )

Derby-ul etapei cu numarul 19 din Liga 1, s-a terminat cu victoria Stelei cu 3:1 in fata celor de la Astra. La pauza scorul a fost 1:0 pentru stelisti care au marcat prin Adi Popa. Read more
Oct
01
2013

Rezultat final: 3-2 Petrolul – CFR Cluj ( rezumat video 30.09.2013 )

In ultimul meci al etapei a 9-a din LIGA 1, Romania, Petrolul Ploiesti a invins pe teren propriu cu scorul de 3:2, formatia CFR Cluj. La pauza scorul a fost egal 2:2. Read more
Oct
01
2013

Rezultat final: 3-1 Ceahlaul Piatra Neamt – Concordia Chiajna ( rezumat video 30.09.2013 )

Ceahlaul Piatra Neamt reuseste a 4-a victorie din acest sezon, dupa ce au invins pe teren propriu cu 3:2 pe Concordia Chiajna. La pauza scorul a fost 1:0 pentru gazde care au deschis scorul in minutul 28 prin Golubovic. Read more
Oct
01
2013

Rezultat final: 3-0 Astra Giurgiu – FC Brasov ( rezumat video 30.09.2013 )

Pe arena din Giurgiu, Astra a castigat cu 3:0 meciul disputat impotriva celor de la FC Brasov. Toate cele trei goluri au fost marcate in repriza a doua in minutele 50, 85 si 90+2. La pauza scorul a fost... Read more