Oct
24
2013

Rezultat final: 5-1 Valencia – St.Gallen ( rezumat video 24.10.2013 )

In grupa A, spaniolii de la Valencia au invins cu 5:1 pe teren propriu pe elvetienii de la St. Gallen. La pauza, scorul a fost 4:0 pentru gazde. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 0-2 Sheriff Tiraspol – Tottenham ( rezumat video 24.10.2013 )

In grupa K, Tottenham reuseste a treia victorie consecutiva, reusind sa invinga cu 2:0 in deplasare pe moldovenii de la Tiraspol. La pauza scorul a fost 1:0 pentru oaspeti. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 0-2 Ferreira – Dnipro ( rezumat video 24.10.2013 )

Tot in grupa E din Europa League, ucrainenii de la Dnipro au invins cu 2:0 in deplasare pe Pacos de Ferreira. La pauza scorul a fost egal 0:0. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 3-0 Fiorentina – Pandurii Targu Jiu ( rezumat video 24.10.2013 )

In grupa E, Fiorentina a invins cu 3:0 pe teren propriu, Pandurii Targu Jiu. La pauza scorul a fost 2:0 pentru gazde. Read more
Oct
04
2013

Rezultat final: 1-1 Pacos Ferreira – Pandurii Targu Jiu ( rezumat video 03.10.2013 )

Gorjenii reusesc primul punct in Europa League, dupa ce au terminat la egalitate, meciul disputat cu cei de la Pacos Ferreira in deplasare. La pauza scorul a fost 1:0 pentru oaspeti. Read more
Oct
03
2013

Rezultat final: 1-1 Tromso – Sheriff Tiraspol ( rezumat video 03.10.2013 )

In ultimul meci care s-a jucat la ora 20:00 in Europa League, norvegienii de la Tromso si moldovenii de la Sheriff Tiraspol au terminat la egalitate, scor 1:1. La pauza scorul a fost egal 0:0. Read more
Oct
03
2013

Rezultat final: 3-3 Trabzonspor – Lazio ( rezumat video 03.10.2013 )

Cel mai spectaculos meci al serii in Europa League s-a jucat in Turcia, acolo unde Trabzon a remizat in compania celor de la Lazio, intr-un meci terminat cu scorul de 3:3. La pauza scorul a fost 3:1 pentru gazde. Read more
Oct
03
2013

Rezultat final: 2-0 Sevilla – Freiburg ( rezumat video 03.10.2013 )

Echipa lui Raul Rusescu a castigat al doilea meci in Europa League, reusind sa se impuna cu 2:0 pe teren propriu in fata nemtilor de la Freiburg. La pauza scorul a fost egal 0:0. Read more
Oct
03
2013

Rezultat final: 1-1 Rijeka – Betis ( rezumat video 03.10.2013 )

Croatii de la Rijeka si spaniolii de la Betis au terminat la egalitate un meci din grupa I. La pauza scorul a fost acelasi 1:1, golurile fiind marcate de Benko si Cedric in minutele 10 si 14. Read more
Oct
03
2013

Rezultat final: 2-2 Rapid Viena – Dinamo Kiev ( rezumat video 03.10.2013 )

Rapid Viena si Dinamo Kiev au terminat la egalitate, scor 2:2 un meci din grupa G. Cele doua echipe au acumulat cate un punct si se situeaza pe ultimele doua locuri in grupa. La pauza scorul a fost 0:2... Read more