Nov
07
2013

Rezultat final: 3-1 Barcelona – AC Milan ( rezumat video 06.11.2013 )

In grupa H, Barcelona a castigat meciul disputat pe Nou Camp, impotriva celor de la AC Milan cu scorul de 3:1. La pauza scorul a fost 2:1 pentru catalani. Read more
Nov
07
2013

Rezultat final: 1-0 Ajax – Celtic ( rezumat video 06.11.2013 )

Ajax si-a luat revansa dupa infrangerea din meciul tur reusind sa se impuna pe teren propriu impotriva celor de la Celtic. La pauza scorul a fost 0:0. Read more
Nov
07
2013

Rezultat final: 3-2 Napoli – Marseille ( rezumat video 06.11.2013 )

Cel mai spectaculos joc al serii s-a jucat in Italia, acolo unde Napoli a invins cu 3:2 pe Marseille. La pauza scorul a fost 2:1 pentru gazde. Read more
Nov
07
2013

Rezultat final: 0-1 Borussia Dortmund – Arsenal ( rezumat video 06.11.2013 )

Arsenal isi ia revansa dupa infrangerea din tur, reusind sa castige impotriva celor de la Dortmund cu 1:0. La pauza scorul a fost egal 0:0. Read more
Nov
07
2013

Rezultat final: 3-0 Chelsea – Schalke ( rezumat video 06.11.2013 )

Englezii de la Chelsea reusesc o noua victorie impotriva celor de la Schalke, reusind sa castige si meciul retur cu 3:0. La pauza scorul a fost 1:0 pentru gazde. Read more
Nov
07
2013

Rezultat final: 1-1 FC Basel – Steaua ( rezumat video 06.11.2013 )

Intr-un meci din grupa E, FC Basel si Steaua au terminat la egalitate, scor 1:1. La pauza scorul a fost 1:0 pentru oaspeti. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 2-1 Real Madrid – Juventus ( rezumat video 23.10.2013 )

Capul de afis al acestei seri de Champions League s-a jucat pe Santiago Bernabeu, acolo unde Real Madrid a invins cu 2:1 pe Juventus Torino. La pauza scorul a fost acelasi 2:1 in favoarea galacticilor. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 3-1 Galatasaray – FC Copenhaga ( rezumat video 23.10.2013 )

In grupa B, turcii de la Galatasaray reusesc prima victorie din acest sezon de Champions League, reusind sa se impuna cu 3:1 pe teren propriu in fata danezilor de la Copenhaga. La pauza scorul a fost 3:0 pentru turci. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 1-0 Manchester United – Real Sociedad ( rezumat video 23.10.2013 )

In grupa A, englezii de la Manchester United inving cu 1:0 pe spaniolii de la Real Sociedad. La pauza scorul a fost 1:0. Read more
Oct
24
2013

Rezultat final: 4-0 Leverkusen – Sahtior Donetsk ( rezumat video 23.10.2013 )

Echipa lui Mircea Lucescu, este zdrobita in Germania de nemtii de la Bayer Leverkusen cu scorul de 4:0. La pauza scorul a fost 1:0 pentru nemti. Read more